Де в Києві проводять курси домедичної допомоги?

Де в Києві проводять курси домедичної допомоги? Фото: UNIT.City

Попри весь біль та втрати, українці готові до будь-якого сценарію. Ми переусвідомили усі цінності та власні можливості: від "що я зробив для ЗСУ" та "якими є дії, що залежать від мене". 

Зараз необхідно вміти постояти за себе та знати, як надати допомогу іншому. Ми склали для тебе добірку центрів домедичної допомоги, які стануть у пригоді кожному.

Колесо

 

 

Навчально-тренувальний центр тактичної медицини проводить інтенсив з домедичної допомоги для бійців, а також одноденні курси для цивільних.Тренінги базуються на натівських алгоритмах MARCH, що українською формулюється як КоЛеСо: К – кров, Л – легені, С – серце.

За допомогою манекенів та муляжів, інструктори вчать накладати турнікети, тампонувати рани та пояснюють основи серцево-легеневої реанімації. Також доступний онлайн-курс.

Скільки? Безплатно.

Солом’янські котики

 

 

Благодійний фонд дає уроки тактичної медицини та мінної безпеки для охочих дорослих та дітей. Для цивільних інструктори Stop The Bleed проводять тренінги на регулярній основі.

По закінченню уроку учасники освоять основи від огляду постраждалого до транспортування в безпечне місце та отримають сертифікат міжнародного зразка.

*Вартість участі покриває навчання військових й комплектацію їм аптечок.

Скільки? 800 грн (мінна безпека – безплатно).

VcentriHUB

 

 

Лекторами є ліцензовані фахівці з досвідом навчання та співробітники ДСНС, тому слухачі освоять алгоритм дій у разі ядерної або хімічної загрози, надання домедичної допомоги.

Також дізнаються про те як поводитись з вибухонебезпечними предметами. Тренінги проходять у центрах у Голосіївському, Шевченківському та Оболонському районах.

Скільки? Безплатно.

Центр спеціальної підготовки

 

 

"Домедична допомога постраждалим в умовах бойових дій" – так називається курс у центрі. Інструктори – досвідченні спеціалісти з клінічним досвідом та сертифіковані організаціями Європейська Рада Реанімації та Американська Асоціація Серця. Основою курсу є порядок надання домедичної допомоги згідно з МОЗ.

Скільки? 1 000 грн (для працівників МВС, ТрО та ЗСУ безплатно).

Тренінг від ProfiLab та UNIT.City

 

6-годинний тренінг проводять на території UNIT.City від організатора ProfiLab, де обговорюється все про домедичну допомогу з практичними завданнями. А також про самодопомогу та вашу участь, якщо у людини сталася панічна атака. Важливо мати зручний одяг.

Скільки? 1 500 грн (для резидентів –1 350 грн).

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Вікторія Головач
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації