Пора читати. Книжкові новинки українських видань

Поділитися

Пора читати. Книжкові новинки українських видань

Пора читати. Книжкові новинки українських видань Фото: Unsplash

Осінь – це момент не тільки великих прем’єр фільмів чи серіалів. Це період, коли дерева одягаються в жовто-червону палітру. Але час осінньої хандри, яку може угамувати тільки вечір з цікавою книгою улюбленого жанру з гарячим какао.

Ми зробили для вас добірку якісної української літератури серед новинок, яка буде кожному до смаку.

“Знайти країну амазонок”. Наталія Довгопол

 

 

Момент, коли легенда каже тобі йти за Чумацьким шляхом, бо той приведе до чарівної країни амазонок. Але хоч і минули часи амазонок, історії про хоробрих войовниць продовжують викликати усмішку. Аж доки княжна Катря Замковецька, яку програли в карти, не вирішує в них повірити та піти за тією легендою.

"Місто". Валер’ян Підмогильний

 

 

Це історія амбітного юнака, який наважується на зміни та переїздить до Києва заради нового життя. Його часто порівнюють з героєм “Любого друга” Мопассана й самовпевненими та неперебірливими в засобах підкорювачами суспільних вершин із сюжетів Бальзака. Він вписує життя Степана Радченка в історико-культурний контекст тогочасної України.

"Її порожні місця". Анна Грувер

 

 

Головні героїні Анна і Сара з різних часів. Перша дівчина – підліток, переселенка з Донецька. Вона любить музику та має близькі стосунки з одруженим чоловіком, який за віком набагато старший за неї. Друга – єврейська дівчина, яка має вади слуху. Вона робить дивовижні колажі та веде щоденник упродовж 1938-1941 років, який згодом вийде окремою книжкою. Що ж спільного у них?

“Побачити Париж”. Таїсія Наконечна

 

 

Збірка оповідань Таїсії Наконечної – це спроба прочинити двері до життя українських емігрантів. Попри те, що частина історій є вигаданими, більшість з них повністю реальні. Адже читаючи їх, ти починаєш впізнавати в історіях своїх друзів, знайомих або себе.

“Моє тихе Різдво” від авторів “Видавництва Старого Лева”

 

 

Нова збірка короткої прози сучасних українських письменників, яка продовжує традицію різдвяних антологій. На сторінках книги розгортається святкування Різдва великої галицької родини та волонтерки, яка не може прожити без смс з фронту, чи мусульманки, яка помішана на адвент-календарях, або ж атеїстка, яка старанно готує 20 страв.

"Повість про санаторну зону. Сентиментальна історія. Я (Романтика)". Микола Хвильовий

 

 

У книзі представлено три твори письменника Миколи Хвильового. Це тексти, які допоможуть відчути, яким був автор та його епоха. Його персонажі – "безґрунтовні романтики" та герої, які сповнені розпачу і не можуть навести мости між власним романтичним світоглядом і реальністю, у якій ці цінності втрачають сенс.

“Небезпечне вчення”. Андрій Павловський

 

Збірка, яка об’єднує історії людей, що звикли жити за власними правилами. Люди вигадують свої власні закони та вчення, вважаючи їх істиною. Навіть коли вони живуть за цими установками та перетинаються у непередбачуваних ситуаціях, коли руйнуються шлюби та водночас створюються нові сім’ї, коли люди або знаходять себе або втрачають. Бо ми є тим, що в нас у голові.
 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Viktoriia Holovach
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації